Cotecnica Maxima

30% ŚWIEŻEGO MIĘSA.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ ŻYWIENIA.

Cotecnica Maxima oferuje gamę produktów najnowszej generacji, przyrządzanych ze świeżych, naturalnych składników o najwyższej jakości, które spełniają potrzeby żywieniowe naszych zwierząt domowych.

Cotecnica Maxima zawiera 30% świeżego mięsa z drobiu (kurczak, indyk, itp.) lub jagnięciny, jako główny składnik, dostarcza wysokiej jakości białka, bardziej strawne i o lepszej smakowitości.

ZE ŚWIEŻYM MIĘSEM: NAJWYŻSZA JAKOŚĆ ODŻYWCZA

Psy i koty wymagają odpowiedniej diety wysokobiałkowej dla prawidłowego rozwoju i utrzymania mięśni, układu kostnego, skóry i sierści. Cotecnica MAXIMA dzięki unikalnej recepturze oraz wysokiej zawartości świeżego mięsa, spełnia wymagania najbardziej wybrednych zwierząt.

MAXIMA posiada w swoim składzie świeże mięso drobiowe i jagnięce, które jest poddane takim samym kontrolom sanitarnym, jakie przechodzi mięso spożywane przez ludzi. Są to mięsa dostarczające białka o najlepszej jakości odżywczej, najbardziej przyswajalne i o wysokiej smakowitości. Poszczególne warianty MAXIMA posiadają w swoim składzie 30% świeżego mięsa.

Aby nasze psy i koty korzystały w całości z wartości odżywczej białka, która wnoszona jest do diety poprzez drób i jagnięcinę, istotne jest aby karma posiadała w swoim składzie świeże mięso, które nie zostało poddane żadnej obróbce.

ŚWIEŻE MIĘSO TO NASZA SPECJALNOŚĆ

Nasz innowacyjny sposób produkcji umożliwia włączenie świeżego mięsa przed końcową ekstruzją karmy. Proces gotowania i ekstruzji jest prowadzony w kontrolowanej temperaturze, aby zapewnić że składniki wrażliwe na obróbkę cieplną nie zostaną uszkodzone, dzięki czemu wartość biologiczna białek i aminokwasów dotrze do przewodu pokarmowego zwierzaka. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować naszemu zwierzakowi bardziej naturalna dietę, która jest dla niego bardziej przyswajalna, smaczna i apetyczna.

Idealne trawienie

Niezapomniany smak

Zbilansowane składniki odżywcze

WET-ART Oficjalny dystrybutor na Polskę

Hurtownia Zoologiczna Wet-Art, to firma rodzinna która powstała w 2003 roku. Bazując na dużym doświadczeniu, oferujemy bogatą gamę produktów zoologicznych wysokiej jakości. Współpracujemy z renomowanymi producentami karm i akcesoriów dla zwierząt z kraju i zagranicy. Dlatego też podjęliśmy się wprowadzenie do Polski znanej i cenionej na rynku europejskim hiszpańskiej Marki COTECNICA. Dokładamy wszelkich starań aby jakość oferowanych przez nas produktów oraz obsługa były zawsze na najwyższym poziomie.

COTECNICA S.C.C.L.

Jest spółdzielnią drugiego stopnia. Rozpoczęła swoją działalność w 1982 roku produkcją korektorów, preparatów mlekozastępczych, leków weterynaryjnych oraz skupem zbóż. Obecnie COTECNICA S.C.C.L. składa się z 16 spółdzielni i oprócz wyżej wymienionych czynności, zajmuje się również wytłaczaniem roślin strączkowych, produkcją zbóż, tłuszczów do pasz zwierzęcych, pasz dla zwierząt ubojowych oraz karm dla zwierząt domowych.

 
czytaj więcej »

Newsletter

Bądź na bieżąco z produktami Cotecnica, zapisz się do naszego newslettera.

Subskrypcja

KONTAKT:

 
WET-ART
ul. Podmiejska 21A
66-400 Gorzów Wlkp.
 
+48 957 252 124
+48 519 818 617