Cotecnica Maxima Chicken & Rice

Cotecnica Maxima » Cotecnica Maxima Chicken & Rice

  • Cotecnica Maxima Pollo & Arroz
    Cotecnica Maxima Pollo & Arroz
Kompletna i zbilansowana formuła dla dorosłych kotów każdej rasy. Jest specjalnie sformułowana aby zaspokajać potrzeby energetyczne aktywnych zwierzaków. Wysoko strawna i apetyczna. Opracowana specjalnie aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie organizmu kota oraz ochraniać jego układ moczowy. Kształt i wielkość krokietów sprawia, że są apetyczne i łatwo strawne.

Opakowania: 1,5 kg

Skład: mięso drobiowe (min. 30% ŚWIEŻEGO MIĘSA DROBIOWEGO), ryż (15%), pszenica, gluten kukurydziany, tłuszcze zwierzęce, otręby pszenne, mączka rybna, drożdże piwne, proszek jajeczny, hydrolizat białka z kurczaka, rafinowany olej rybny 0,6% (18% DHA), siemię lniane (1%), frukto- i manno- oligosacharydy (0,6%), chlorek sodu, chlorek potasu, fosforan wapnia, ekstrakt z owoców cytrusowych (polifenole), rozmaryn i soja (tokoferole).

Niesamowity smak

Naturalne białko pochodzące z wysokiej zawartości świeżego mięsa z kurczaka zapewniają smak, któremu twój kot nie będzie mógł się oprzeć i dzięki któremu będzie cieszył się z każdego posiłku.

Zapobiega tworzeniu się kulek sierści

Ekstrakt słodowy i niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, ograniczają utratę sierści i ułatwiają jej wydalanie, co zmniejsza powstawanie szkodliwych kulek sierści.

Chroni układ moczowy

Zawartość minerałów i kontrola pH moczu zapewnia prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego.

Lśniąca sierść i zdrowa skóra

Wyważone połączenie kwasów tłuszczowych omega 3 i 6, które zapewniają zdrową skórę, lśniącą i jedwabistą sierść.

Dłuższa i lepsza żywotność

Zawiera bioflawonoidy i polifenole, naturalne przeciwutleniacze, które pomagają w opóźnianiu starzenia komórek, sprzyjając dłuższemu, bardziej aktywnemu i lepszemu trybowi życia.

Analiza składu
Białko 32% Włókno surowe 2%
Tłuszcze 15% Wilgotność 8%
Sole mineralne 8% Witamina A 22.000 I.U./Kg
Wapń 1,4% Witamina D3 1.800 I.U./Kg
Fosfor 1,2% Witamina E 400 mg./Kg

Idealne trawienie

Niezapomniany smak

Zbilansowane składniki odżywcze

WET-ART Oficjalny dystrybutor na Polskę

Hurtownia Zoologiczna Wet-Art, to firma rodzinna która powstała w 2003 roku. Bazując na dużym doświadczeniu, oferujemy bogatą gamę produktów zoologicznych wysokiej jakości. Współpracujemy z renomowanymi producentami karm i akcesoriów dla zwierząt z kraju i zagranicy. Dlatego też podjęliśmy się wprowadzenie do Polski znanej i cenionej na rynku europejskim hiszpańskiej Marki COTECNICA. Dokładamy wszelkich starań aby jakość oferowanych przez nas produktów oraz obsługa były zawsze na najwyższym poziomie.

COTECNICA S.C.C.L.

Jest spółdzielnią drugiego stopnia. Rozpoczęła swoją działalność w 1982 roku produkcją korektorów, preparatów mlekozastępczych, leków weterynaryjnych oraz skupem zbóż. Obecnie COTECNICA S.C.C.L. składa się z 16 spółdzielni i oprócz wyżej wymienionych czynności, zajmuje się również wytłaczaniem roślin strączkowych, produkcją zbóż, tłuszczów do pasz zwierzęcych, pasz dla zwierząt ubojowych oraz karm dla zwierząt domowych.

 
czytaj więcej »

Newsletter

Bądź na bieżąco z produktami Cotecnica, zapisz się do naszego newslettera.

Subskrypcja

KONTAKT:

 
WET-ART
ul. Podmiejska 21A
66-400 Gorzów Wlkp.
 
+48 957 252 124
+48 519 818 617