Cotecnica Maxima Grain Free Adult

Maxima grain free » Cotecnica Maxima Grain Free Adult

  • Cotecnica Maxima Grain Free Adult
    Cotecnica Maxima Grain Free Adult
Cotecnica Maxima Grain Free Adult jest karmą bogatą w białka, z 70% udziałem mięsa w swojej zawartości, małą ilością węglowodanów oraz bez udziału zbóż. Wiernie odtwarza dietę psa żyjącego na wolności. Skład, który posiada 50% świeżego mięsa z indyka i kurczaka, zapewnia najwyższej jakości białka, o najlepszej trawienności i smakowitości. Maxima Grain Free Adult została opracowana aby sprostać potrzebom żywieniowym dorosłych psów (od 1 do 7 lat), średnich i dużych ras o normalnym poziomie aktywności.

Opakowania: 3 i 14 kg.

Skład: świeże mięso z indyka i kurczaka (min. 50%), suszone mięso (min. 20%), tapioka, tłuszcz drobiowy, suszone ryby (sardelowate, ostrobok pospolity, makrela), skrobia ziemniaczana, proszek jajeczny, cytrusy, jabłko, strąk Wyki, hydrolizat białka z kurczaka, olej rybny, drożdże piwne, pulpa buraczana, lucerna, chlorek sodu, chlorek potasu, fruktooligosacharydy (FOS), wyciąg z drożdży (MOS), algi morskie, glukozamina, chondroityna, ekstrakty roślinne (cytrusowe, soja, rozmaryn), Juka Schidigera, rośliny (tymianek, kwiat rumianku, koper włoski, ziele jeżówki).

Świeży kurczak i indyk, jako główne składniki

Zawiera 50% świeżego mięsa, które dostarcza najwyższej jakości białka, wyjątkową smakowitość oraz większe wykorzystanie składników odżywczych.

Bogata w białko

Z dużą ilością białka o wysokiej wartości biologicznej, które dostarcza wszystkich niezbędnych aminokwasów koniecznych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu psa.

Niska zawartość węglowodanów

Mała ilość węglowodanów, które są gotowane w idealnych warunkach, pozwala na ich przetworzenie przez enzymy trawienne zwierzęcia, unikając przy tym ryzyka alergii czy problemów trawiennych, wpływa również na zmniejszenie rozmiaru stolca.

Z prebiotykami FOS i MOS

Z fruktooligosacharydami (FOS), które sprzyjają rozwojowi korzystnej flory jelitowej i mannooligosacharydami (MOS), aby zapobiec rozwojowi szkodliwych bakterii.

Idealne trawienie

Niezapomniany smak

Zbilansowane składniki odżywcze

WET-ART Oficjalny dystrybutor na Polskę

Hurtownia Zoologiczna Wet-Art, to firma rodzinna która powstała w 2003 roku. Bazując na dużym doświadczeniu, oferujemy bogatą gamę produktów zoologicznych wysokiej jakości. Współpracujemy z renomowanymi producentami karm i akcesoriów dla zwierząt z kraju i zagranicy. Dlatego też podjęliśmy się wprowadzenie do Polski znanej i cenionej na rynku europejskim hiszpańskiej Marki COTECNICA. Dokładamy wszelkich starań aby jakość oferowanych przez nas produktów oraz obsługa były zawsze na najwyższym poziomie.

COTECNICA S.C.C.L.

Jest spółdzielnią drugiego stopnia. Rozpoczęła swoją działalność w 1982 roku produkcją korektorów, preparatów mlekozastępczych, leków weterynaryjnych oraz skupem zbóż. Obecnie COTECNICA S.C.C.L. składa się z 16 spółdzielni i oprócz wyżej wymienionych czynności, zajmuje się również wytłaczaniem roślin strączkowych, produkcją zbóż, tłuszczów do pasz zwierzęcych, pasz dla zwierząt ubojowych oraz karm dla zwierząt domowych.

 
czytaj więcej »

Newsletter

Bądź na bieżąco z produktami Cotecnica, zapisz się do naszego newslettera.

Subskrypcja

KONTAKT:

 
WET-ART
ul. Podmiejska 21A
66-400 Gorzów Wlkp.
 
+48 957 252 124
+48 519 818 617