Cotecnica Maxima Grain Free Hypoallergenic Fish

Maxima grain free » Cotecnica Maxima Grain Free Hypoallergenic Fish

HYPOALLERGENIC: RECEPTA NA PROBLEMY Z ALERGIĄ

Psy mogą wykazywać nietolerancje i alergie często związane z dietą.
Najczęstszym źródłem tych alergii i nietolerancji są zazwyczaj zboża i białka zwierzęce.

Cotecnica MAXIMA GRAIN FREE HYPOALLERGENIC oferuje unikalną formułę bez zbóż i jedynym źródłem białka zwierzęcego, co sprawia, że jest pokarmem o niskiej możliwości uczulającej, idealna do określenia przyczyn alergii i unikania jej skutków.

Formuła bez zbóż i z jednym źródłem białka zwierzęcego sprawia, że jest pokarmem o niskiej możliwości uczulającej.Zawiera 20% świeżych ryb, które zapewniają białka najwyższej jakości, wyjątkowy smak i wspomaga lepsze wykorzystanie składników pokarmowych.Zawiera naturalne przeciwutleniacze (polifenole i tokoferole) i witaminy, które wspomagają proces starzenia się komórek i wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego.

Opakowania: 3 kg i 14 kg

Skład: ryby (min. 20%), tapioka, tłuszcz zwierzęcy, groszek, karob (chlebek świętojański), skrobia ziemniaczana, cytrusy, jabłko, pulpa buraczana, chlorek sodu,  lucerna, fruktooligosacharydy (FOS) i wyciąg z drożdży (MOS), algi morskie, pirofosforan tetrasodowy, glukozamina, chondroityna, wyciągi z roślin (cytrusy, rozmaryn), Juka Schidigera, lecytyna, rośliny (tymianek, kwiat rumianku, koper włoski, jeżówka).

Zawiera naturalne antyoksydanty.

Idealne trawienie

Niezapomniany smak

Zbilansowane składniki odżywcze

WET-ART Oficjalny dystrybutor na Polskę

Hurtownia Zoologiczna Wet-Art, to firma rodzinna która powstała w 2003 roku. Bazując na dużym doświadczeniu, oferujemy bogatą gamę produktów zoologicznych wysokiej jakości. Współpracujemy z renomowanymi producentami karm i akcesoriów dla zwierząt z kraju i zagranicy. Dlatego też podjęliśmy się wprowadzenie do Polski znanej i cenionej na rynku europejskim hiszpańskiej Marki COTECNICA. Dokładamy wszelkich starań aby jakość oferowanych przez nas produktów oraz obsługa były zawsze na najwyższym poziomie.

COTECNICA S.C.C.L.

Jest spółdzielnią drugiego stopnia. Rozpoczęła swoją działalność w 1982 roku produkcją korektorów, preparatów mlekozastępczych, leków weterynaryjnych oraz skupem zbóż. Obecnie COTECNICA S.C.C.L. składa się z 16 spółdzielni i oprócz wyżej wymienionych czynności, zajmuje się również wytłaczaniem roślin strączkowych, produkcją zbóż, tłuszczów do pasz zwierzęcych, pasz dla zwierząt ubojowych oraz karm dla zwierząt domowych.

 
czytaj więcej »

Newsletter

Bądź na bieżąco z produktami Cotecnica, zapisz się do naszego newslettera.

Subskrypcja

KONTAKT:

 
WET-ART
ul. Podmiejska 21A
66-400 Gorzów Wlkp.
 
+48 957 252 124
+48 519 818 617