Cotecnica Maxima Maxi Adult

Cotecnica Maxima » Cotecnica Maxima Maxi Adult

  • Cotecnica Maxima Maxi Adult
    Cotecnica Maxima Maxi Adult
Dodatek świeżego mięsa z kurczaka wzmacnia walory smakowe produktu oraz zapewnia optymalną przyswajalność dzięki zawartości wysokiej jakości białka. Dodatek siarczanu chondroityny i glukozaminy, sprzyja utrzymaniu stawów i tkanek chrzęstnych w optymalnym stanie. Zawiera taurynę, która stymuluje pracę serca i wspomaga jego funkcjonowanie. Większe krokiety stymulują żucie co powoduje wolniejsze spożywanie karmy, zarazem zmniejszając ryzyko problemów trawiennych takich jak aerofagia. Dla psów dużych ras (od 26-28 kg wzwyż).

Opakowania: 14 kg

Skład: mięso drobiowe (min. 30% ŚWIEŻEGO MIĘSA DROBIOWEGO), pszenica, kukurydza, otręby pszenne, tłuszcze zwierzęce, gluten kukurydziany, drożdże piwne, rafinowany olej z rybny 1% (18% DHA), siemię lniane (1%), hydrolizat białka z kurczaka, proszek jajeczny, frukto- i manno- oligosacharydy, pulpa buraczana, chlorek sodu, chlorek potasu, chondroityna i glukozamina (600mg/kg), ekstrakt z owoców cytrusowych (polifenole), rozmaryn i soja (tokoferole).

Niesamowity smak

Naturalne białka pochodzące z wysokiej zawartości świeżego mięsa z kurczaka zapewniają smak, któremu twój pies nie będzie mógł się oprzeć i dzięki któremu będzie cieszył się z każdego posiłku.

Optymalne trawienie

Świeży kurczak i ryż, jako doskonałe źródło białka i węglowodanów o wysokiej strawności, pozwalają na maksymalne wykorzystanie składników odżywczych.

Chroni stawy

Odpowiednia dawka siarczanu chondroityny i glukozaminy pomaga utrzymywać stawy i tkanki chrzęstne w optymalnej kondycji.

Większe krokiety

Większe krokiety dostosowane do rozmiaru psa pod kątem wielkości, kształtu i faktury. Spowalniają prędkość spożycia i ograniczają aerofagię i inne problemy trawienne.

Ochrona serca

Z dodatkiem tauryny jako stymulatora skurczów mięśniowych serca, co pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu serca.

Analiza składu
Białko 27% Włókno surowe 2,5%
Tłuszcze 16% Wilgotność 8%
Sole mineralne 7,5% Witamina A 20.000 I.U./Kg
Wapń 1,3% Witamina D3 1.800 I.U./Kg
Fosfor 1% Witamina E 350 mg./Kg

Idealne trawienie

Niezapomniany smak

Zbilansowane składniki odżywcze

WET-ART Oficjalny dystrybutor na Polskę

Hurtownia Zoologiczna Wet-Art, to firma rodzinna która powstała w 2003 roku. Bazując na dużym doświadczeniu, oferujemy bogatą gamę produktów zoologicznych wysokiej jakości. Współpracujemy z renomowanymi producentami karm i akcesoriów dla zwierząt z kraju i zagranicy. Dlatego też podjęliśmy się wprowadzenie do Polski znanej i cenionej na rynku europejskim hiszpańskiej Marki COTECNICA. Dokładamy wszelkich starań aby jakość oferowanych przez nas produktów oraz obsługa były zawsze na najwyższym poziomie.

COTECNICA S.C.C.L.

Jest spółdzielnią drugiego stopnia. Rozpoczęła swoją działalność w 1982 roku produkcją korektorów, preparatów mlekozastępczych, leków weterynaryjnych oraz skupem zbóż. Obecnie COTECNICA S.C.C.L. składa się z 16 spółdzielni i oprócz wyżej wymienionych czynności, zajmuje się również wytłaczaniem roślin strączkowych, produkcją zbóż, tłuszczów do pasz zwierzęcych, pasz dla zwierząt ubojowych oraz karm dla zwierząt domowych.

 
czytaj więcej »

Newsletter

Bądź na bieżąco z produktami Cotecnica, zapisz się do naszego newslettera.

Subskrypcja

KONTAKT:

 
WET-ART
ul. Podmiejska 21A
66-400 Gorzów Wlkp.
 
+48 957 252 124
+48 519 818 617