Cotecnica Maxima Medium Lamb & Rice

Cotecnica Maxima » Cotecnica Maxima Medium Lamb & Rice

  • Cotecnica Maxima Medium Lamb & Rice
    Cotecnica Maxima Medium Lamb & Rice
Receptura na bazie świeżego mięsa jagnięcego, została starannie dobrana i oparta na składnikach o niskiej alergenności, dzięki czemu szczególnie nadaje się dla zwierząt, które wykazują wrażliwość i nietolerancje pokarmowe lub skóry. Dodatek siarczanu chondroityny i glukozaminy, sprzyja utrzymaniu stawów i tkanek chrzęstnych w optymalnej kondycji.

Opakowania: 3 i 14 kg

Skład: jagnięcina (min. 30% ŚWIEŻEGO MIĘSA JAGNIĘCEGO), ryż (min. 20%), kukurydza, tłuszcze zwierzęce, gluten kukurydziany, mączka mięsna, jęczmień, drożdże piwne, olej rybny, siemię lniane (1%), hydrolizat białka z kurczaka, proszek jajeczny, frukto- i manno- oligosacharydy (0,6%), pulpa buraczana, chlorek sodu, chlorek potasu, chondroityna i glukozamina (600mg/kg), ekstrakt z owoców cytrusowych (polifenole), rozmaryn i soja (tokoferole).

Niesamowity smak

Naturalne białka pochodzące z wysokiej zawartości świeżego mięsa z kurczaka zapewniają smak któremu twój pies nie będzie mógł się oprzeć i dzięki któremu będzie cieszył się z każdego posiłku.

Optymalne trawienie

Świeży kurczak i ryż, jako doskonałe źródło białka i węglowodanów o wysokiej strawności, pozwalają na maksymalne wykorzystanie składników odżywczych.

Dłuższa i lepsza żywotność

Zawiera bioflawonoidy i polifenole, naturalne przeciwutleniacze, które pomagają w opóźnianiu starzenia komórek, sprzyjając dłuższemu, bardziej aktywnemu, lepszemu trybowi życia.

Anty-alergiczny

Skład na bazie starannie dobranych składników o niskiej alergenności, sprawia, że nadaje się dla zwierząt wykazujących nietolerancje i wrażliwości przewodu pokarmowego lub skóry.

Analiza składu
Białko 25% Włókno surowe 3,5%
Tłuszcze 15% Wilgotność 8%
Sole mineralne 7,5% Witamina A 22.000 I.U./Kg
Wapń 1,4% Witamina D3 1.800 I.U./Kg
Fosfor 1% Witamina E 400 mg./Kg

Idealne trawienie

Niezapomniany smak

Zbilansowane składniki odżywcze

WET-ART Oficjalny dystrybutor na Polskę

Hurtownia Zoologiczna Wet-Art, to firma rodzinna która powstała w 2003 roku. Bazując na dużym doświadczeniu, oferujemy bogatą gamę produktów zoologicznych wysokiej jakości. Współpracujemy z renomowanymi producentami karm i akcesoriów dla zwierząt z kraju i zagranicy. Dlatego też podjęliśmy się wprowadzenie do Polski znanej i cenionej na rynku europejskim hiszpańskiej Marki COTECNICA. Dokładamy wszelkich starań aby jakość oferowanych przez nas produktów oraz obsługa były zawsze na najwyższym poziomie.

COTECNICA S.C.C.L.

Jest spółdzielnią drugiego stopnia. Rozpoczęła swoją działalność w 1982 roku produkcją korektorów, preparatów mlekozastępczych, leków weterynaryjnych oraz skupem zbóż. Obecnie COTECNICA S.C.C.L. składa się z 16 spółdzielni i oprócz wyżej wymienionych czynności, zajmuje się również wytłaczaniem roślin strączkowych, produkcją zbóż, tłuszczów do pasz zwierzęcych, pasz dla zwierząt ubojowych oraz karm dla zwierząt domowych.

 
czytaj więcej »

Newsletter

Bądź na bieżąco z produktami Cotecnica, zapisz się do naszego newslettera.

Subskrypcja

KONTAKT:

 
WET-ART
ul. Podmiejska 21A
66-400 Gorzów Wlkp.
 
+48 957 252 124
+48 519 818 617