Cotecnica Maxima Medium Light

Cotecnica Maxima » Cotecnica Maxima Medium Light

  • Cotecnica Maxima Medium Light
    Cotecnica Maxima Medium Light
Zbilansowana karma dla psów o niskim poziomie aktywności lub z tendencją do nadwagi. Zmniejszony udział tłuszczu pomaga w utracie wagi i późniejszym jej utrzymaniu na odpowiednim poziomie. Zawiera duże ilości wysokiej jakości białka dla zapewnienia i utrzymania mięśni w odpowiednim stanie.

Opakowania: 3 i 14 kg

Skład:mięso drobiowe (min. 30% ŚWIEŻEGO MIĘSA DROBIOWEGO), pszenica, ryż (14%), otręby pszenne, gluten kukurydziany, chleb świętojański, drożdże piwne, olej rybny, siemię lniane, hydrolizat białka z kurczaka, proszek jajeczny, frukto- i manno- oligosacharydy, pulpa buraczana, chlorek sodu, chlorek potasu, chondroityna i glukozamina (450mg/Kg), ekstrakt z owoców cytrusowych (polifenole), rozmaryn i soja (tokoferole).

Niesamowity smak

Naturalne białka pochodzące z wysokiej zawartości świeżego mięsa z kurczaka zapewniają smak, któremu twój pies nie będzie mógł się oprzeć i dzięki któremu będzie cieszył się z każdego posiłku.

Optymalne trawienie

Świeży kurczak i ryż, jako doskonałe źródło białka i węglowodanów o wysokiej strawności, pozwalają na maksymalne wykorzystanie składników odżywczych.

Dłuższa i lepsza żywotność

Zawiera bioflawonoidy i polifenole, naturalne przeciwutleniacze, które pomagają w opóźnianiu starzenia komórek, sprzyjając dłuższemu, bardziej aktywnemu, lepszemu trybowi życia.

Kontrola wagi

Pomaga przywrócić i utrzymać idealną wagę poprzez niską zawartość tłuszczu i wysoką białka, w celu zapewnienia właściwego utrzymania układu mięśniowego.

Chroni stawy

Odpowiednia dawka siarczanu chondroityny i glukozaminy pomaga utrzymywać stawy i tkanki chrzęstne w optymalnej kondycji.

Analiza składu
Białko 26% Błonnik 3,5%
Tłuszcze 8% Wilgotność 8%
Sole mineralne 7% Witamina A 22.000 I.U./Kg
Wapń 1,1% Witamina D3 1.800 I.U./Kg
Fosfor 0,9% Witamina E 400 mg./Kg

Idealne trawienie

Niezapomniany smak

Zbilansowane składniki odżywcze

WET-ART Oficjalny dystrybutor na Polskę

Hurtownia Zoologiczna Wet-Art, to firma rodzinna która powstała w 2003 roku. Bazując na dużym doświadczeniu, oferujemy bogatą gamę produktów zoologicznych wysokiej jakości. Współpracujemy z renomowanymi producentami karm i akcesoriów dla zwierząt z kraju i zagranicy. Dlatego też podjęliśmy się wprowadzenie do Polski znanej i cenionej na rynku europejskim hiszpańskiej Marki COTECNICA. Dokładamy wszelkich starań aby jakość oferowanych przez nas produktów oraz obsługa były zawsze na najwyższym poziomie.

COTECNICA S.C.C.L.

Jest spółdzielnią drugiego stopnia. Rozpoczęła swoją działalność w 1982 roku produkcją korektorów, preparatów mlekozastępczych, leków weterynaryjnych oraz skupem zbóż. Obecnie COTECNICA S.C.C.L. składa się z 16 spółdzielni i oprócz wyżej wymienionych czynności, zajmuje się również wytłaczaniem roślin strączkowych, produkcją zbóż, tłuszczów do pasz zwierzęcych, pasz dla zwierząt ubojowych oraz karm dla zwierząt domowych.

 
czytaj więcej »

Newsletter

Bądź na bieżąco z produktami Cotecnica, zapisz się do naszego newslettera.

Subskrypcja

KONTAKT:

 
WET-ART
ul. Podmiejska 21A
66-400 Gorzów Wlkp.
 
+48 957 252 124
+48 519 818 617