Cotecnica Maxima Salmon & Rice

Cotecnica Maxima » Cotecnica Maxima Salmon & Rice

  • Cotecnica Maxima Salmon & Arroz
    Cotecnica Maxima Salmon & Arroz
Kompletna i zbilansowana karma dla dorosłych kotów każdej rasy. Lekkostrawna i smaczna. Została opracowana aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie organizmu twojego kota i ochronę układu moczowego. Ekstrakt słodowy i podstawowe kwasy tłuszczowe ograniczają utratę sierści i ułatwiają jej wydalanie, zmniejszają też powstawanie szkodliwych kulek sierści.

Opakowania: 1,5 kg

Skład: mięso drobiowe (min. 30% ŚWIEŻEGO MIĘSA DROBIOWEGO), ryż (15%), pszenica, gluten kukurydziany, tłuszcze zwierzęce, mączka rybna (10%), otręby pszenne, drożdże piwne, hydrolizat białka z kurczaka, proszek jajeczny, siemię lniane (1%), rafinowany olej rybny 0,6% (18% DHA), frukto- i manno- oligosacharydy (0,6%), chlorek sodu, chlorek potasu, fosforan wapnia, ekstrakt z owoców cytrusowych (polifenole), rozmaryn i soja (tokoferole).

Optymalne trawienie

Świeży kurczak i ryż, jako doskonałe źródło białka i węglowodanów o wysokiej strawności, pozwalają na maksymalne wykorzystanie składników odżywczych.

Optymalna forma fizyczna

Zrównoważone proporcje białka i tłuszczu zapobiegają nadwadze i pozwalają na osiągnięcie idealnej formy fizycznej..

Zapobiega tworzeniu się kulek sierści

Ekstrakt słodowy i niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, ograniczają utratę sierści i ułatwiają jej wydalanie, co zmniejsza powstawanie szkodliwych kulek sierści.

Chroni układ moczowy

Zawartość minerałów i kontrola pH moczu zapewnia prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego.

Lśniąca sierść i zdrowa skóra

Wyważone połączenie kwasów tłuszczowych omega 3 i 6, które zapewniają zdrową skórę i lśniącą, jedwabistą sierść.

Analiza składu
Białko 32% Włókno surowe 2%
Tłuszcze 15% Wilgotność 8%
Sole mineralne 8% Witamina A 22.000 I.U./Kg
Wapń 1,4% Witamina D3 1.800 I.U./Kg
Fosfor 1,2% Witamina E 400 mg./Kg

Idealne trawienie

Niezapomniany smak

Zbilansowane składniki odżywcze

WET-ART Oficjalny dystrybutor na Polskę

Hurtownia Zoologiczna Wet-Art, to firma rodzinna która powstała w 2003 roku. Bazując na dużym doświadczeniu, oferujemy bogatą gamę produktów zoologicznych wysokiej jakości. Współpracujemy z renomowanymi producentami karm i akcesoriów dla zwierząt z kraju i zagranicy. Dlatego też podjęliśmy się wprowadzenie do Polski znanej i cenionej na rynku europejskim hiszpańskiej Marki COTECNICA. Dokładamy wszelkich starań aby jakość oferowanych przez nas produktów oraz obsługa były zawsze na najwyższym poziomie.

COTECNICA S.C.C.L.

Jest spółdzielnią drugiego stopnia. Rozpoczęła swoją działalność w 1982 roku produkcją korektorów, preparatów mlekozastępczych, leków weterynaryjnych oraz skupem zbóż. Obecnie COTECNICA S.C.C.L. składa się z 16 spółdzielni i oprócz wyżej wymienionych czynności, zajmuje się również wytłaczaniem roślin strączkowych, produkcją zbóż, tłuszczów do pasz zwierzęcych, pasz dla zwierząt ubojowych oraz karm dla zwierząt domowych.

 
czytaj więcej »

Newsletter

Bądź na bieżąco z produktami Cotecnica, zapisz się do naszego newslettera.

Subskrypcja

KONTAKT:

 
WET-ART
ul. Podmiejska 21A
66-400 Gorzów Wlkp.
 
+48 957 252 124
+48 519 818 617