Cotecnica Optima Complet

Optima » Cotecnica Optima Complet

  • Cotecnica Optima Complet
    Cotecnica Optima Complet
Kompletna i zbilansowana karma o doskonałym smaku dzięki zawartości świeżego mięsa. Została sformułowana tak, aby spełniać wszystkie potrzeby żywieniowe dorosłych psów, które wykazują normalny poziom aktywności, niezależnie od rasy i wielkości.

Opakowania: 4 i 20 kg.

Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 30% (w tym min. 5% ŚWIEŻEGO MIĘSA Z KURCZAKA), kukurydza, pszenica, tłuszcze zwierzęce, otręby pszenne, ryż, chleb świętojański, siemię lniane (1%), pulpa buraczana, chlorek sodu, frukto- i manno- oligosacharydy, drożdże piwne, wyciąg z Juki Schidigera.

Analiza składu
Białko 25% Włókno surowe 3%
Tłuszcze 12% Wilgotność 9%
Sole mineralne 7,8% Witamina A 18.000 I.U./Kg
Wapń 1,5% Witamina D3 1.500 I.U./Kg
Fosfor 1,1% Witamina E 90 mg./Kg

Idealne trawienie

Niezapomniany smak

Zbilansowane składniki odżywcze

WET-ART Oficjalny dystrybutor na Polskę

Hurtownia Zoologiczna Wet-Art, to firma rodzinna która powstała w 2003 roku. Bazując na dużym doświadczeniu, oferujemy bogatą gamę produktów zoologicznych wysokiej jakości. Współpracujemy z renomowanymi producentami karm i akcesoriów dla zwierząt z kraju i zagranicy. Dlatego też podjęliśmy się wprowadzenie do Polski znanej i cenionej na rynku europejskim hiszpańskiej Marki COTECNICA. Dokładamy wszelkich starań aby jakość oferowanych przez nas produktów oraz obsługa były zawsze na najwyższym poziomie.

COTECNICA S.C.C.L.

Jest spółdzielnią drugiego stopnia. Rozpoczęła swoją działalność w 1982 roku produkcją korektorów, preparatów mlekozastępczych, leków weterynaryjnych oraz skupem zbóż. Obecnie COTECNICA S.C.C.L. składa się z 16 spółdzielni i oprócz wyżej wymienionych czynności, zajmuje się również wytłaczaniem roślin strączkowych, produkcją zbóż, tłuszczów do pasz zwierzęcych, pasz dla zwierząt ubojowych oraz karm dla zwierząt domowych.

 
czytaj więcej »

Newsletter

Bądź na bieżąco z produktami Cotecnica, zapisz się do naszego newslettera.

Subskrypcja

KONTAKT:

 
WET-ART
ul. Podmiejska 21A
66-400 Gorzów Wlkp.
 
+48 957 252 124
+48 519 818 617