Cotecnica Optima Energy

Optima » Cotecnica Optima Energy

  • Cotecnica Optima Energy
    Cotecnica Optima Energy
Wskazana dla psów o wysokim poziomie aktywności fizycznej, psów sportowych i pracujących. Zawiera wysoki poziom tłuszczów, które są źródłem skoncentrowanej i zrównoważonej energii, a zarazem są łatwoprzyswajalne. Wysoki poziom białka zapewnia utrzymanie tkanki mięśniowej w doskonałej kondycji, zapobiegając tym samym utracie masy mięśniowej na skutek wzmożonego wysiłku fizycznego.

Opakowania: 4 i 20 kg.

Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 38% (w tym min. 5% ŚWIEŻEGO MIĘSA Z KURCZAKA), kukurydza, tłuszcze zwierzęce, pszenica, gluten kukurydziany, ryż, otręby pszenne, chleb świętojański, siemię lniane (0,8%), pulpa buraczana, chlorek sodu, frukto- i manno- oligosacharydy, drożdże piwne, wyciąg z Juki Schidigera.

Analiza składu
Białko 29% Włókno surowe 3%
Tłuszcze 15% Wilgotność 10%
Sole mineralne 7% Witamina A 18.000 I.U./Kg
Wapń 1,5% Witamina D3 1.500 I.U./Kg
Fosfor 1% Witamina E 90 mg./Kg

Idealne trawienie

Niezapomniany smak

Zbilansowane składniki odżywcze

WET-ART Oficjalny dystrybutor na Polskę

Hurtownia Zoologiczna Wet-Art, to firma rodzinna która powstała w 2003 roku. Bazując na dużym doświadczeniu, oferujemy bogatą gamę produktów zoologicznych wysokiej jakości. Współpracujemy z renomowanymi producentami karm i akcesoriów dla zwierząt z kraju i zagranicy. Dlatego też podjęliśmy się wprowadzenie do Polski znanej i cenionej na rynku europejskim hiszpańskiej Marki COTECNICA. Dokładamy wszelkich starań aby jakość oferowanych przez nas produktów oraz obsługa były zawsze na najwyższym poziomie.

COTECNICA S.C.C.L.

Jest spółdzielnią drugiego stopnia. Rozpoczęła swoją działalność w 1982 roku produkcją korektorów, preparatów mlekozastępczych, leków weterynaryjnych oraz skupem zbóż. Obecnie COTECNICA S.C.C.L. składa się z 16 spółdzielni i oprócz wyżej wymienionych czynności, zajmuje się również wytłaczaniem roślin strączkowych, produkcją zbóż, tłuszczów do pasz zwierzęcych, pasz dla zwierząt ubojowych oraz karm dla zwierząt domowych.

 
czytaj więcej »

Newsletter

Bądź na bieżąco z produktami Cotecnica, zapisz się do naszego newslettera.

Subskrypcja

KONTAKT:

 
WET-ART
ul. Podmiejska 21A
66-400 Gorzów Wlkp.
 
+48 957 252 124
+48 519 818 617