Cotecnica Optima Kitten

Optima » Cotecnica Optima Kitten

  • Cotecnica Optima Kitten
    Cotecnica Optima Kitten
Wskazana dla kociąt od 4 do 12 miesiąca życia. Receptura została opracowana bazując na wysokim zapotrzebowaniu w kalorie i białka rozwijającego się kotka. Szczególną uwagę poświęciliśmy bezpieczeństwu układu pokarmowego małego kociaka, poprzez dodanie białka zawartego w świeżym mięsie oraz fruktooligosacharydów, które wspomagają równowagę jelitową.

Opakowania: 1,5 i 4 kg.

Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 36% (w tym min. 5% ŚWIEŻEGO MIĘSA Z KURCZAKA), ryż (min. 15%), gluten kukurydziany, pszenica, tłuszcze zwierzęce, mączka rybna (5%), drożdże piwne (2%), proszek jajeczny (1%), hydrolizat białka z wątróbki drobiowej, sól, fosforan sodu, manno- i frukto- oligosacharydy (0,4%).

Analiza składu
Białko 34% Włókno surowe 8%
Tłuszcze 15% Wilgotność 8%
Sole mineralne 1,5% Witamina A 22.000 I.U./Kg
Wapń 1,4% Witamina D3 1.700 I.U./Kg
Fosfor 1% Witamina E 350 mg./Kg

Idealne trawienie

Niezapomniany smak

Zbilansowane składniki odżywcze

WET-ART Oficjalny dystrybutor na Polskę

Hurtownia Zoologiczna Wet-Art, to firma rodzinna która powstała w 2003 roku. Bazując na dużym doświadczeniu, oferujemy bogatą gamę produktów zoologicznych wysokiej jakości. Współpracujemy z renomowanymi producentami karm i akcesoriów dla zwierząt z kraju i zagranicy. Dlatego też podjęliśmy się wprowadzenie do Polski znanej i cenionej na rynku europejskim hiszpańskiej Marki COTECNICA. Dokładamy wszelkich starań aby jakość oferowanych przez nas produktów oraz obsługa były zawsze na najwyższym poziomie.

COTECNICA S.C.C.L.

Jest spółdzielnią drugiego stopnia. Rozpoczęła swoją działalność w 1982 roku produkcją korektorów, preparatów mlekozastępczych, leków weterynaryjnych oraz skupem zbóż. Obecnie COTECNICA S.C.C.L. składa się z 16 spółdzielni i oprócz wyżej wymienionych czynności, zajmuje się również wytłaczaniem roślin strączkowych, produkcją zbóż, tłuszczów do pasz zwierzęcych, pasz dla zwierząt ubojowych oraz karm dla zwierząt domowych.

 
czytaj więcej »

Newsletter

Bądź na bieżąco z produktami Cotecnica, zapisz się do naszego newslettera.

Subskrypcja

KONTAKT:

 
WET-ART
ul. Podmiejska 21A
66-400 Gorzów Wlkp.
 
+48 957 252 124
+48 519 818 617