Cotecnica Optima Mix

Optima » Cotecnica Optima Mix

  • Cotecnica Optima Mix
    Cotecnica Optima Mix
Krokiety o różnych kształtach, kolorach i kompozycjach, sprawiają że jest bardzo atrakcyjna i dostarcza wszystkich niezbędnych składników odżywczych, aby utrzymać psa w optymalnej kondycji fizycznej. Wskazana dla dorosłych psów o średniej aktywności.

Opakowania: 4 i 20 kg.

Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 27% (w tym min. 5% ŚWIEŻEGO MIĘSA Z KURCZAKA), kukurydza, pszenica, tłuszcze zwierzęce, otręby pszenne, chleb świętojański, ryż, pulpa buraczana, chlorek sodu, siemię lniane, frukto- i manno- oligosacharydy, drożdże piwne, wyciąg z Juki Schidigera.

Analiza składu
Białko 23% Włókno surowe 3%
Tłuszcze 10% Wilgotność 9%
Sole mineralne 7,5% Witamina A 14.000 I.U./Kg
Wapń 1,5% Witamina D3 1.500 I.U./Kg
Fosfor 1% Witamina E 50 mg./Kg

Idealne trawienie

Niezapomniany smak

Zbilansowane składniki odżywcze

WET-ART Oficjalny dystrybutor na Polskę

Hurtownia Zoologiczna Wet-Art, to firma rodzinna która powstała w 2003 roku. Bazując na dużym doświadczeniu, oferujemy bogatą gamę produktów zoologicznych wysokiej jakości. Współpracujemy z renomowanymi producentami karm i akcesoriów dla zwierząt z kraju i zagranicy. Dlatego też podjęliśmy się wprowadzenie do Polski znanej i cenionej na rynku europejskim hiszpańskiej Marki COTECNICA. Dokładamy wszelkich starań aby jakość oferowanych przez nas produktów oraz obsługa były zawsze na najwyższym poziomie.

COTECNICA S.C.C.L.

Jest spółdzielnią drugiego stopnia. Rozpoczęła swoją działalność w 1982 roku produkcją korektorów, preparatów mlekozastępczych, leków weterynaryjnych oraz skupem zbóż. Obecnie COTECNICA S.C.C.L. składa się z 16 spółdzielni i oprócz wyżej wymienionych czynności, zajmuje się również wytłaczaniem roślin strączkowych, produkcją zbóż, tłuszczów do pasz zwierzęcych, pasz dla zwierząt ubojowych oraz karm dla zwierząt domowych.

 
czytaj więcej »

Newsletter

Bądź na bieżąco z produktami Cotecnica, zapisz się do naszego newslettera.

Subskrypcja

KONTAKT:

 
WET-ART
ul. Podmiejska 21A
66-400 Gorzów Wlkp.
 
+48 957 252 124
+48 519 818 617