Optima

COTECNICA OPTIMA jest pierwszym produktem w swoim segmencie posiadającym w swoim składzie ŚWIEŻE MIĘSO, składnik zarezerwowany dotychczas dla produktów Super Premium, który pozwala zapewnić wyjątkową jakość i smakowitość, przy zachowaniu poziomu cen segmentu Premium.

ZNACZENIE ŚWIEŻEGO MIĘSA

DOBRA DIETA BAZUJE SIĘ NA ODPOWIEDNICH SKŁADNIKACH

Psy tak jak i koty potrzebują diety bogatej w białko dla prawidłowego rozwoju i utrzymania umięśnienia, układu kostnego, skóry i sierści. W OPTIMA używamy mięsa drobiowego (kurczak, indyk, itp.) i jagnięciny, które są uznawane jako mięsa zapewniające najwyższej jakości białka, bardziej strawne i o lepszej smakowitości.

Aby nasze psy i koty korzystały w całości z wartości odżywczej białka, która wnoszona jest do diety poprzez drób i jagnięcinę istotne jest aby karma posiadała świeże mięso, które nie zostało poddane żadnej obróbce przemysłowej.

ŚWIEŻE MIĘSO TO NASZA SPECJALNOŚĆ

Nasz innowacyjny proces produkcji pozwala na bezpośrednie wprowadzanie świeżego mięsa przed końcową ekstruzją karmy. Proces gotowania i ekstruzji jest prowadzony w kontrolowanej temperaturze, aby zapewnić że składniki wrażliwe na obróbkę cieplną nie zostaną uszkodzone, dzięki czemu wartość biologiczna białek i aminokwasów dotrze do przewodu pokarmowego zwierzaka. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować naszemu zwierzakowi bardziej naturalna dietę, która jest dla niego bardziej przyswajalna, smaczna i apetyczna.

Idealne trawienie

Niezapomniany smak

Zbilansowane składniki odżywcze

WET-ART Oficjalny dystrybutor na Polskę

Hurtownia Zoologiczna Wet-Art, to firma rodzinna która powstała w 2003 roku. Bazując na dużym doświadczeniu, oferujemy bogatą gamę produktów zoologicznych wysokiej jakości. Współpracujemy z renomowanymi producentami karm i akcesoriów dla zwierząt z kraju i zagranicy. Dlatego też podjęliśmy się wprowadzenie do Polski znanej i cenionej na rynku europejskim hiszpańskiej Marki COTECNICA. Dokładamy wszelkich starań aby jakość oferowanych przez nas produktów oraz obsługa były zawsze na najwyższym poziomie.

COTECNICA S.C.C.L.

Jest spółdzielnią drugiego stopnia. Rozpoczęła swoją działalność w 1982 roku produkcją korektorów, preparatów mlekozastępczych, leków weterynaryjnych oraz skupem zbóż. Obecnie COTECNICA S.C.C.L. składa się z 16 spółdzielni i oprócz wyżej wymienionych czynności, zajmuje się również wytłaczaniem roślin strączkowych, produkcją zbóż, tłuszczów do pasz zwierzęcych, pasz dla zwierząt ubojowych oraz karm dla zwierząt domowych.

 
czytaj więcej »

Newsletter

Bądź na bieżąco z produktami Cotecnica, zapisz się do naszego newslettera.

Subskrypcja

KONTAKT:

 
WET-ART
ul. Podmiejska 21A
66-400 Gorzów Wlkp.
 
+48 957 252 124
+48 519 818 617